Trening mięśni Kegla u kobiet 

Ćwiczenia mięśni Kegla powinna znać i regularnie wykonywać każda kobieta, zwłaszcza przy kłopotach z nietrzymaniem moczu.
Mięśnie te odgrywają również bardzo istotną rolę w celu zapewnienia satysfakcjonujących doznań seksualnych.
Regularne wykonywanie odpowiednich ćwiczeń, zapewni wolne od trosk życie i pożycie.
Gadżety erotyczne służą do poprawienia i urozmaicenia jakości życia seksualnego oraz zintensyfikowania doznań cielesnych.
Jednym z nich, przeznaczonym do ćwiczeń są kulki gejszy.

Pierwotnie były używane przez młode japońskie dziewczyny, przygotowujące się do bycia gejszami, aby wzmocnić mięśnie pochwy.
Dzięki temu potrafiły one doprowadzić mężczyznę do wytrysku jedynie za pomocą kurczenia i rozkurczania mięśni pochwy.
Kulki gejszy to dwie połączone ze sobą trwałym sznureczkiem kulki dopochwowe. Są to gadżety erotyczne, które pod wpływem ruchu, np. chodzenia, wywołują efekt wibrowania i stają się w ten sposób źródłem przyjemności cielesnej.


Używanie kulek gejszy jest bardzo łatwe i nie powinno sprawiać nikomu trudności. Wystarczy włożyć je do pochwy i tak obkurczać jej mięśnie, by kulki z niej nie wypadły. Najlepsze ułożenie to takie, w którym jedna z kulek przylega do szyjki macicy, a druga przytrzymywana jest przez mięśnie pochwy. Kulki dopochwowe mogą być używane do treningu mięśni pochwy podczas wykonywania codziennych czynności.

Zaczynaj od 15 minut ćwiczeń.
Później przeciętna sesja może trwać ok. 30-45 minut, zaś maksymalny czas używania kulek to 2 godziny (choć są osoby ćwiczące dłużej bez powikłań).
Najważniejsza jest systematyczność i zdrowy rozsądek.
Doradzamy codzienne ćwiczenia i stopniowe wydłużanie czasu noszenia kulek.
Noszenie kulek gejszy zalecane jest przez wielu lekarzy, którzy podkreślają ich pozytywny wpływ nie tylko na rodzaj doznań seksualnych.

Kulki dopochwowe zapewniają:
- ćwiczenie mięśni pochwy, które wraz z wiekiem kobiety stają się coraz słabsze,
- gimnastykę mięśni Kegla,
- rozwój i uelastycznienie mięśni pochwy, co zapobiega opuszczaniu się narządów, nietrzymaniu moczu i pomaga w czasie porodu,
- szybszy powrót do formy po porodzie oraz w okresie menopauzy.

Gadżety erotyczne, takie jak wibrator, często mogą się wydawać zbyt śmiałym prezentem dla partnerki.
Jednak po otrzymaniu kulek gejszy, które są subtelniejsze i dyskretniejsze, żadna kobieta nie powinna poczuć się urażona.
Istnieje wiele rodzajów zabawek erotycznych i zazwyczaj warto się z nimi zapoznać, gdyż mogą one dawać spore urozmaicenie w naszym życiu seksualnym.

Po zakup najbardziej odpowiednich kulek dla Ciebie zapraszamy do sklepu. Doradzimy i wybierzemy model, który sprosta Twoim wymaganiom. Kilka przykładów zamieszczamy w galerii poniżej. Po więcej zapraszamy do sklepu na ul. Piłsudskiego 18/1 w Szczecinie.